Metalický pigment Zlatý - prášok 20g

€4.90
Počet

FARBA NA EPOXIDOVÚ ŽIVICU 20g

Perlovo-metalické pigmenty sa vďaka svojim vlastnostiam používajú hlavne ako farebné pigmenty na odlievanie živíc.

TECHNIKA SPRACOVANIA
Pred začatím práce vyberte živicu, ktorá sa má použiť na odliatok, odporúčame zvoliť živice charakterizované vysokou úrovňou bezfarebnosti, vďaka čomu bude získaný efekt čistejší. Najvýhodnejšie sú živice vhodné na následné brúsenie a leštenie. Takéto živice nájdete napríklad v našom obchode.

Odvážime zložky živice a zmiešame ich dohromady, potom pridáme pigmenty, opäť premiešame, aby sme získali homogénnu hmotu. Množstvo pridaného pigmentu závisí od individuálnych potrieb a výsledného efektu, ktorý chceme dosiahnuť, avšak odporúčané dávkovanie je 1%-3%.

Aby sa získal 3D efekt pri odlievaní (tj. Navzájom sa prenikajúce vrstvy), mali by sa pripraviť samostatné farby v dvoch alebo troch pohároch. Pripravené zmesi striedavo lejeme do formy, pričom sa snažíme medzi nimi počas nalievania vytvárať jemné víry farieb. Podľa potreby je možné formu opatrne miešať vo vnútri formy špachtľou, čo spôsobuje ďalšie vírenie a čiastočné miešanie farieb navzájom.

Po dokončení je 3D efekt prítomný v celej hmote produktu a často sa stáva, že vnútro odliatku má ešte krajšie efekty, ako tie, ktoré sú viditeľné na povrchu.

Exkluzívny dizajn

Exkluzívny dizajn ako aj kvalita materiálov sú u nás na prvom mieste

Výroba na mieru

Výrobky pre Vás vyrábame presne podľa Vašich požiadaviek

Bezpečná platba

Zaplatiť môžete pohodlne kreditnou kartou alebo bankovým prevodom

Expresné dodanie

Poštovné máte od nás zadarmo pri nákupe nad 600€