Dodacia doba

ak je výrobok dokončený: 

Pokiaľ dokončenie objednávky prebehne do 14:00h. aktuálneho dňa, výrobok je odoslaný k zákazníkovi ešte v daný deň, inak až nasledujúci deň.

V rámci Slovenska sú zásielky väčšinou doručené nasledujúci pracovný deň po odoslaní. Závisí to aj od spôsobu dodania tovaru, ktorý si môžete zvoliť pri vyplňovaní objednávky.

Tovar posielame v pracovných dňoch od pondelka do piatka. V sobotu, v nedeľu a počas štátnych sviatkov je tovar posielaný po vzájomnej dohode. Snažíme sa vždy dodržať uvedenú dodaciu dobu, niekedy sa ale vplyvom tretej strany (dodávatelia, prepravná spoločnosť) dodacia doba môže o niekoľko dní predĺžiť (3-7 dní). O presnom termíne dodania tovaru bude spotrebiteľ informovaný e-mailom.

ak je výrobok vypredaný:

Ak sa požadovaný výrobok nedá vložiť do nákupného košíka znamená to, že je už vypredaný. Môžeme  ho však vytvoriť na Vašu žiadosť zaslanú emailom na adresu [email protected]. V takom prípade by dodanie trvalo približne 2 týždne.

ak je výrobok vyrábaný na zákazku:

V prípade zákazkovej výroby podľa požiadaviek Kupujúceho Predávajúci musí daný výrobok vyrobiť. Informácie k objednávke zašlite emailom na adresu [email protected]. V takom prípade by doručenie trvalo približne 2 týždne.