KTO SME?

Sme tím Krafťákov :) , partia kreatívnych zručných ľudí, ktorá sa venuje hlavne výrobe oceľových podnoží a iných výrobkov z ocele. Pri našej práci ale občas siahneme aj po iných materialoch. Napríklad využívame aj masívne drevo z naších krajov.

PREČO?

Nájsť jedinečný nábytok z prírodných materialov bez plastov a nebezpečnej chémie dokáže byť celkom náročné. V Kraftomate Vám to chceme ulahčiť. U nás nájdete kvalitný ocelový nábytok  doplnený o masívne drevo z naších krajov. Nepoužívame žiadne drevotriesky nasiaknuté chémiou.

ČO VYRÁBAME?

Na začiatku sme sa v Kraftomate venovali predovšetkým výrobe stolových nôh na mieru. Postupne sme pridávali aj dalšie výrobky z kovu a teraz vyrábame už aj hotové unikátne stoly, regály, police či dokonca neobvyklé kovové hodiny.

ČO EŠTE PONÚKAME?

Okrem výroby unikátneho oceľového nábytku ponúkame aj material pre ľudí, ktorí by si sami chceli niečo vytvoriť. Chceli by sme aby táto remeselno-umelecká tvorba bola prístupná čo najväčšiemu počtu ľudí, aby si každý mohol vytvoriť svoj vysnívaný výrobok.

HĽADÁTE ORIGINALITU?

Ak hľadáte niečo originálne, tak ste na správnom mieste. Radi Vám to vytvoríme. Bavia nás výzvy a sme radi, že náša tvorba môže urobiť radosť ďalšiemu človeku. Možno to budete práve Vy.